+420 774 948 674 info@spiritbartruck.cz

O NÁS

Se Spirit Bar Truckem se budete cítit jako na plážích Montego Bay, ať už jste kdekoliv.

Pořádáte veřejnou akci a chcete, aby všechno bylo epické? Chcete vytvořit nezapomenutelnou událost, kde si v návštěvníci budou pamatovat nejen program, ale i všechno okolo? Prostě zábavu, která má duši? Když přijde na drinky, tak Spirit Bar Truck to má úplně stejně!
Brněnský Spirit Bar si získal velkou oblibu u koktejlových odborníků i u veřejnosti. Už více než tři roky provádí hosty kouty londýnské školy mixologie. Jeho domácí půdu tvoří vliv let prožitých v Brixtonu a barvitý karibský odkaz této čtvrti. Jeho jádro tvoří cool’n’sexy ninja servis podpořený více jak desetiletými zkušenostmi z nejlepších barů v Evropě. Je to eklektické místo, které vám umožní cítit se elegantně i divoce.
A jeho prodlouženou rukou, poslem netradičního povyražení a průvodcem rozmanitými chutěmi, je Spirit Bar truck! Pojízdný bar napěchovaný domáckou náladou, rozsáhlým know-how propojujícím klasiku i současné trendy a pečlivě vybranými druhy alkoholu i dalších ingrediencí. Ať už na holé louce nebo uprostřed ulice, zařídíme vám večírek, jak se patří.
Chcete, aby vaše událost dokázala nabídnout plný bar na úrovni, ve kterém vaši hosté stráví nezapomenutelné chvíle?
  •  
  •  
  •  
  •  
  •